Wybierz gołebnik



Wyniki na żywo

Wyniki na żywo pobierane są wyłącznie z golębnika MWG Małopolska. Przeglądanie wyników MWG Giewont, MWG Mazury oraz MWG Supergołąb dostępne wyłącznie na ich stronach. Jeśli chcesz mieć wszystko w jednym miejscu i konkurować na wielu wspólnych gołębnikach skontaktuj się.

Konkurs Wyniki drużyn Suma konkursów
As Gołebi Suma drużyn
Data lotu: 2022-07-26 Aktualizacja: 23.02.2024 12:32:51
L.P. Trener Flaga Konkurs Suma pkt. drużyna Liczba zawodników
1 Kolasa Mariusz 9.9, 9.89, 8.4, 28.19 3
2 Brenienek P i M 9.96, 9.55, 8.63, 28.14 3
3 Jabkowski Andrzej 10, 9.69, 8.42, 28.11 3
4 Dabrzalski - Kwasny 9.46, 9.34, 9.18, 27.98 3
5 Górka Marian 9.92, 8.87, 8.86, 27.65 3
6 Razik Jaroslawa Mare 9.76, 8.95, 8.93, 27.64 3
7 Otwinowski Jan 9.57, 9.2, 8.58, 27.35 3
8 Mariusz Pietkiewicz 9.75, 9.22, 8.31, 27.28 3
9 Szczechura Marek 9.5, 8.9, 8.72, 27.12 3
10 Kuznik Tadeusz 9.09, 9.05, 8.77, 26.91 3
11 Kurkowski Slawomir 9.71, 8.97, 8.21, 26.89 3
12 Zytkiewicz + 9.4, 9.25, 8.23, 26.88 3
13 Jabkowski Adrian 9.79, 9.67, 7.35, 26.81 3
14 Koralewicz Bracia 9.41, 8.73, 8.65, 26.79 3
15 Chodorowski Arkadius 9.93, 8.44, 8.28, 26.65 3
16 Bieniek Dariusz 9.51, 8.83, 8.17, 26.51 3
17 Oleksy Jerzy 9.72, 8.52, 8.07, 26.31 3
18 Brzuchanski Tomasz 9.01, 8.7, 8.27, 25.98 3
19 Kazimierz Lewandowski 9.33, 9.12, 7.46, 25.91 3
20 Amelia I 9.33, 9.12, 7.46, 25.91 3
21 Team Podbeskidzie 9.58, 9.07, 7.24, 25.89 3
22 Damrat Tadeusz 9.8, 8.79, 7.18, 25.77 3
23 Iwanski Tomasz 9.64, 8.51, 7.57, 25.72 3
24 Heiko Buse 9.6, 8.06, 7.82, 25.48 3
25 Zon Krzysztof 9.08, 8.48, 7.56, 25.12 3
26 SuperGolab.pl 8.47, 8.03, 7.95, 24.45 3
27 Super Druzyna Lubl 8.84, 7.75, 7.03, 23.62 3
28 Naculak Artur 8.59, 7.45, 7.1, 23.14 3
29 Piechota Jerzy 8.14, 7.71, 7.15, 23 3
30 Centrum Hodo. Europa 8.09, 7.54, 7.22, 22.85 3
31 Bronis Janusz 9.82, 9.62, 19.44 2
32 Paliborek M & M 9.27, 9.23, 18.5 2
33 Gwardiak Kazimierz 9.87, 8.62, 18.49 2
34 Buczkowski Andrzej 9.29, 9.04, 18.33 2
35 Udo Hinz 9.86, 8.3, 18.16 2
36 Fly Vet 9.83, 8.33, 18.16 2
37 Bronek i Reszta 9.53, 8.6, 18.13 2
38 Puchala Jozef 9.32, 8.74, 18.06 2
39 Gostynski Robert 9.73, 7.85, 17.58 2
40 Kociuban Marek 9.48, 8.1, 17.58 2
41 Szymanski Zbigniew 9.19, 8.38, 17.57 2
42 Solski Erwin 9.97, 7.52, 17.49 2
43 Garncarz Marian 9.65, 7.84, 17.49 2
44 Barth Janusz 8.76, 8.69, 17.45 2
45 Bil Piotr 9.37, 7.99, 17.36 2
46 Team Zagrodno 9.43, 7.61, 17.04 2
47 Zatylny Henryk 9, 8, 17 2
48 MIX - 3E 9.44, 7.4, 16.84 2
49 Martyka Stanis�aw 9.47, 7.27, 16.74 2
50 Martyka Stanis?aw 9.47, 7.27, 16.74 2
51 Damy Rade BMMNHZ 9.39, 7.29, 16.68 2
52 Sliz Julian 8.49, 8.16, 16.65 2
53 Wachnik Bartosz 9.15, 7.43, 16.58 2
54 Musial Adam 8.94, 7.47, 16.41 2
55 Harazin Kamil 9.02, 7.21, 16.23 2
56 Morel Team - Iwanski 8.8, 7.25, 16.05 2
57 Czaplinski Tomasz 8.66, 7.36, 16.02 2
58 Kaluza Tomasz 8.35, 7.66, 16.01 2
59 Fischer Erhard 8.02, 7.88, 15.9 2
60 Strube Lothar 8.41, 7.31, 15.72 2
61 Sylwester Ostapiuk 7.67, 7.59, 15.26 2
62 Kopaczynski Edward 7.67, 7.59, 15.26 2
63 Stube Bernhard 7.87, 7.11, 14.98 2
64 Nowak Grzegorz 7.77, 7.17, 14.94 2
65 Tino Streblow 7.8, 7.13, 14.93 2
66 Kosia 9.94 9.94 1
67 Miklaszewski Ariel 9.85 9.85 1
68 Nowicki Slawomir 9.78 9.78 1
69 Kosmala - Olesiak 9.68 9.68 1
70 Hodowca 9.68 9.68 1
71 Sabala Dariusz 9.61 9.61 1
72 Towarnicki Leszek 9.54 9.54 1
73 Romankiewicz Jan 9.36 9.36 1
74 Team RRL 9.3 9.3 1
75 Ojadana Zenon 9.26 9.26 1
76 Szczytko Grzegorz 9.16 9.16 1
77 Przydrozny Mieczysla 9.13 9.13 1
78 Jula 9.11 9.11 1
79 Mahlow Andreas 8.98 8.98 1
80 Krzysztof Bednarczyk 8.98 8.98 1
81 Kurkowski Kacper 8.91 8.91 1
82 Wdowiak Jan 8.88 8.88 1
83 Gierczak Tadeusz 8.67 8.67 1
84 Team Anna i Teresa 8.56 8.56 1
85 Di Domenico & 8.55 8.55 1
86 OLR Polish Masters 8.53 8.53 1
87 Przyjaciele Golebi 8.24 8.24 1
88 M & 8.2 8.2 1
89 Slabik Tadeusz 8.19 8.19 1
90 Garczynski Miroslaw 7.74 7.74 1
91 Kurkowski Wojciech 7.73 7.73 1
92 Dream Team 7.64 7.64 1
93 Aluwoliery Team 7.6 7.6 1
94 Solski Bogdan 7.53 7.53 1
95 MWG Mazury 7.49 7.49 1
96 Piwowarczyk 1 i 7.33 7.33 1
97 Bochenczak Jan 7.32 7.32 1
98 Ankus Ola i Mariusz 7.28 7.28 1
99 Jaskula Beata Zygmun 7.14 7.14 1
100 Wyrwont Jozef 0 0 0
101 Wasilewski Leszek 0 0 0
102 Walczak Dawid 0 0 0
103 Szwed Andrzej 0 0 0
104 Rzesa Marek 0 0 0
105 Pertek Lena 0 0 0
106 Nawrocki Jacek 0 0 0
107 Kurkowski Cezary 0 0 0
108 Grzegorz i Jarek 0 0 0
109 Graczyk Monika 0 0 0
110 Goebel Berthold 0 0 0
111 Brzezinski Jan 0 0 0