Opoczno na OLR Poland

Z przyjemnością informuję, że do OLR Poland dołączyły kolejna dwa nowe gołębniki. Na razie zdradzę wyłącznie nazwę jednego gołębnika, a jest nim nowo powstały WG Opoczno. Oczywiście zapraszam na stronę.
Strona ruszyła kilka dni temu, więc proszę o wyrozumiałość w kwestii merytorycznej strony, to co najważniejsze, czyli regulamin jest więc śmiało można się zapisywać. Jako, że strona jest wspierana przez OLR Poland staramy się, aby WG Opoczno w pierwszym roku swojej działalności poleciało jak najwyżej, jak najdalej. Wspólny Gołębnik Opoczno założony został przez Rafała Kucharskiego z Topolic, miejscowość mieści się niedaleko Opoczna stąd nazwa WG.
Sam gołębnik w pierwszym roku będzie, nie boję się tego powiedzieć, dość kameralnym gołębnikiem w stosunku do obecnych Wspólnych Gołębników. Na WG Opoczno przyjętych zostanie max., 600 ptaków i to jest górny limit. Myślę, że przy tak niedużej obsadzie, gołębie będą wychuchane i zadbane tym bardziej, że to pierwszy rok, więc sam organizator zapewne będzie spał w gołębniku, aby wszystkiego dopilnować.

Z naszej strony, życzymy Sukcesu, załączam również film z odwiedzin.
Powodzenia.